راهنمای خرید


راهنمای خرید آنلاین و دانلود فایل
مراحل زیر را برای خرید و دانلود دنبال کنید:
- ابتدا محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید. برای این منظور می توانید از جستجوگر سایت استفاده کنید، پس از جستجوی اولیه، جستجوگر وارد صفحه جستجوی پیشرفته می شود. برای جستجوی سریعتر نیازی به وارد کردن عنوان کامل مطلب نیست، وارد کردن یک کلمه کلیدی کافی است. برای مثال اگر بدنبال نمونه سوالات گچ کار درجه 3 هستید، صرفا جستجوی کلمه گچ برای یافتن تحقیقات مرتبط کافی است.
- بر روی دریافت و سپس خرید و دانلود فایل کلیک کنید.(1و2)
- در صفحه باز شده، نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید. در صورت وارد کردن ایمیل، همزمان و بصورت خودکار یک نسخه از فایل به ایمیل شما ارسال میگردد. همچنین اگر فرایند پرداخت و دانلود با مشکل مواجه شد، امکان پیگیری راحت­تر و سریع­تر میسر باشد. در صورت وارد کردن شماره همراه خود، بلافاصله پس از پرداخت، پیامی حاوی اطلاعات خرید و رسید پرداخت (در صورت نیاز جهت پیگیری های بعدی)  برای شما ارسال می شود.برای پرداخت آنلاین باید درگاه مورد نظر خود را (زرین پال) انتخاب کنید و روی پرداخت و دانلود کلیک کنید(3)

-در صفحه باز شده پرداخت از طریق کارت های شتابی را انتخاب کنید و سپس روی آیکون سبز رنگ پرداخت کلیک کنید
- پس از پرداخت آنلاین موفق، مجدداً به سیکا فایل هدایت خواهید شد، با کلیک بروی لینک دانلود، امکان دانلود فایل فراهم میشود و همزمان یک نسخه از فایل به ایمیل شما ارسال میگردد. تا زمانیکه این صفحه را نبندید امکان دانلود فایل برای چندین بار وجود دارد.

راهنمای پرداخت آنلاین
در هنگام خرید اینترنتی اطلاعات کارت بانکی مورد نیاز جهت پرداخت آنلاین موفق عبارتند از:
- شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت
- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم (رمز پویا)
- CVV2 (شماره درج شده در پشت کارت که معمولا 3 یا 4 رقمی است)
- تاریخ انقضای کارت

لازم به توضیح است که رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، نیز متفاوت است. در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:
- اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده ­اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید.
-  به شعبه بانک خود مراجعه و درخواست رمز خرید اینترنتی کنید در حال حاضر تمامی بانک ها ملزم به استفاده از رمز پویا شده اند که برای هر بار استفاده رمزی متفاوت برای شما پیامک میشود.

قانون کپی رایت
کلیه فایلهای ارائه شده در  سیکا فایل شخصی بوده و صرفاً جنبه کمک آموزشی دارند. طبق قوانین جاری دولت جمهوری اسلامی ایران، تمام حقوق مادی و معنوی تمامی محصولات مربوط به ارائه دهنده آنها می باشد و ارائه مستقیم آنها توسط خریدار در قالب تحقیق و پروژه بدون ذکر منبع و صاحب اثر غیر قانونی است و در صورت تخلف، پیگیری حقوقی برای ارائه دهنده فایل محفوظ است.

نرم افزار WinRAR winrar
نرم افزار WinRAR یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت فایلهای فشرده میباشد و میتواند فایلهای مختلف را تا 10 درصد بیشتر از فایلهای ZIP با فرمت RAR فشرده سازد. این نرم افزار می تواند فایل های RAR and ZIP files, unpacks 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z را از حالت فشرده خارج كند.
برای دانلود WINRAR از سایت p30world.com کلیک کنید
برای دانلود WinRAR از سایت soft98.ir اینجا کلیک نمایید.

تضمین خرید
فایل هایی که در این سیکا فایل عرضه می شوند دارای مشخصاتی می باشند که توسط فروشنده فایل ذکر شده است. در صورتیکه به هر دلیل پس از خرید فایل امکان دانلود فایل میسر نگردید و یا اینکه فایل به ایمیل شما ارسال نشد، در هر زمان از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما که در صفحه تماس با ما آمده است (بهترین روش ارسال پیامی در واتساپ حاوی مشخصات فایل به همراه شماره تراکنش یا شماره پیگیری پرداخت آنلاین به شماره 09366785413) اطلاع دهید تا در اسرع وقت فایل مربوطه برای شما در واتساپ ارسال گردد. هر گونه اشکال در فایل را حداکثر تا 24 ساعت پس از خرید اطلاع دهید تا شکایت شما مورد بررسی قرار گیرد.

در صورتیکه پس از پرداخت، موفق به دانلود فایل نشده اید
و یا نیاز است که مجدداً فایل خریداری شده را دانلود نمایید اینجا کلیک کنید